top of page
צילום מסך 2024-03-03 ב-11.25.51.png

כמה מילים ממני...

בשנים האחרונות ניכרת מגמה הולכת ומתעצמת של השקעה ברכישת ידע בתחומי התפתחות אישית ומקצועית. מנטורים, מטפלים ויועצים הפכו להיות דבר שבשגרה ובעזרתם אנחנו מקבלים גישה טובה יותר למקורות שלנו וכלים נכונים להתמודדות היומיומית. קהל הלקוחות שלי הוא מגוון מאין כמוהו, אבל אם יש משהו שכן משותף לכולם, זאת ההבנה שנפלה עליהם בבת אחת, כל אחד בעקבות הטריגר שלו, שהמראה שלו מעכב אותו בדרך להצלחה (אישית, זוגית, עסקית). זוהי תובנה לא פשוטה, במיוחד כשאתה לא באמת יודע מה לעשות איתה או איך ומאיפה צריך להתחיל כדי לטפל בה.
תחושות של ייאוש, תסכול, אכזבה עצמית, בושה ואפילו קנאה היו מציפות אותם כל פעם מחדש עד שהחליטו לעשות מעשה ולחפש לעצמם דרך להתפתח גם שם, במראה שלהם, כשהמטרה היא לא רק להראות טוב סופסוף, אלא להצליח להרגיש מלא ביטחון, להרגיש שיש עיניים שמתעכבות עליך כשאתה נכנס לחדר או, לראשונה בחייך, להרגיש נחשק.

אני מזמינה אותך לתת לי לקחת חלק באחד הפרויקטים החשובים שתעשה בשביל עצמך. ביחד נמצא את הדרך למראה שהכי נכון עבורך, בעזרתו תוכל לספר את הסיפור שלך לעולם בצורה אסתטית ומעניינת שתהווה גורם מאיץ להצלחה שלך.
ההשקעה שלך בפגישה איתי היא השלב הראשון בדרך המרגשת לגלות את הגרסה הכי טובה של עצמך!
שנצא לדרך?

נעים להכיר, אושרת אורן

סטייליסטית לגברים ומומחית בבניית סגנון אישי ועסקי. מפיקת אופנה, כתבת אופנה, מרצה בנושא סטיילינג וייעוץ תדמית לחברות וארגונים.

חלק מתעשיית האופנה כבר קרוב לעשור, עזרתי להרבה מאוד גברים למצוא את הסגנון האישי שלהם ואת המראה שיגרום להם להראות כמו הגרסה הכי טובה של עצמם. בוגרת לימודי סטיילינג בבית הספר לצילום אופנה של רון קדמי ובעלת תואר BA בחשבונאות וכלכלה מאונ’ בר אילן.

אני רק שאלה

את עורכת פגישות ייעוץ סטיילינג גם לא במרכז הארץ?

אני נוהגת לעשות את הפגישות שלי במספר מרכזי קניות בתל אביב. ההתמצאות שלי באותם מרכזים מאפשרת לי להיות יעילה יותר ולהגיע לתוצאות מדהימות בשעות שלרשותי. 
במקרים חריגים, אני מגיעה גם למקומות מחוץ לתל אביב.

מה הערך של ליווי ויעוץ סטיילינג לטווח ארוך?

במפגש סטיילינג אישי אני דואגת להעביר את הלקוח סימולציות לבוש, להסביר לו על הבחירות שלי, על דרך החשיבה שלי ומה הקווים המנחים שכדאי שילך לפיהם בבחירות עתידיות. כלומר, פרט למלתחה מושלמת, אתה מקבל כילים אמיתיים לניהול שגרת הלבוש שלך, לתחזוקת המלתחה ולרכישות עצמאיות בעתיד.

את עושה סטיילינג גם לגברים במידות גדולות?

אני עושה סטיילינג לגברים בכל המידות, סטיילינג לגברים נמוכים, סטיילינג לגברים גבוהים ואפילו סטיילינג לגברים שרוצים בגדים קצת לא שיגרתיים. אני בקיאה בכל עולם הלבוש הגברי ויודעת לתת מענה גם ללקוחות עם מידות קצה של משקל וגובה, שקשה להם מאוד למצוא פריטים על המדפים

מה התקציב המומלץ לקניית מלתחה?

תהליך סטיילינג מוצלח הוא כזה שקורים בו שני דברים - הראשון, שנעשית קניה מוצלחת של מלתחה פונקציונלית, חכמה ויפה.  
השני - שבסוף התהליך הלקוח יבין מהו הסגנון האישי שלו וידע איך לתרגל את האסתטיקה של המראה החדש ואיך להתנהל עם המלתחה שקנה. 
כלומר, אפשר להגיע לפגישת ייעוץ. למדוד בגדים ולהקשיב להסברים הנוגעים לאסתטיקה נכונה ויצירת עניין במראה בלי לרכוש אפילו פריט אחד, אבל אז התהליך לא יהיה אפקטיבי.
לכן אני ממליצה להקצות סכום מכובד לרכישת מלתחה שלמה. הסכום יכול להשתנות בהתאם לעונות השנה (בגדי קיץ זולים יותר מחורף) ולתקופות הסיילים.

איפה אפשר לראות עבודות שלך?

אני שומרת מאוד על פרטיות הלקוחות שלי ומשתדלת להיות עסוקה רק איתם בפגישה שלנו ולא בתיעוד מסיבי ברשתות החברתיות. בנוסף, הסגנון שנבחר ללקוח הוא בהתאם לפרופיל שלו ולכן שונה מלקוח ללקוח, כך שקשה לראות עבודה אחת ולהסיק על אחרת. לעיתים, אני כן מתעדת את התהליך - תוכל לראות את זה באתר, לקרוא ולהתרשם מכל מה שהוא מציע. אני בטוחה שתגיע להחלטה הנכונה ותתקשר לקבוע פגישה

אני יודע בדיוק מה אני רוצה, אם תבחרי לי פריטים שהם לא לטעמי?

המלתחה שתרכוש היא בחירה של שנינו. אני מייעצת לך על הסגנון שלדעתי הכי מתאים לך ועוזרת לדייק אותו בעזרת פריטי לבוש ייחודיים. חשוב לי שיהיה לך נוח עם כל פריט שנבחר, שתרגיש שלם עם הרכישה, שהיא תתאים לתקציב שלך והכי הכי חשוב, שממש תאהב אותה. אם משהו לא יהיה לטעמך, פשוט נעבור הלאה לפריט הבא - עד שזה ירגיש לך נכון

[קרא עוד על שירות הפרימיום - שופינג לגברים]

אני לא אוהב ללכת לקניות, את יכולה לקנות לי לבד?

אם אין לך חשק, רצון או יכולת להצטרף אלי ליום קניות, תוכל לרכוש את שירות שופינג לגברים. אני אדאג לקבל ממך פרופיל מדויק שבעזרתו אקנה לך מלתחה איכותית, מותאמת אישית ומלאת סטייל, אדאג להביא את כל הפריטים עד אליך, להסביר על השילובים המומלצים ואם יש צורך, גם להחליף או להחזיר את הפריטים שלא התאימו

איזה גברים פונים אליך?

שירות סטיילינג אישי נתפס בעיני רבים שירות שלוקחים אנשים שיש להם הרבה כסף. רק שבפועל התפיסה הזאת לא נכונה. פונים אלי גברים שמבינים שהמראה הנוכחי שלהם מהווה מכשול להצלחה כלשהי. המראה שלהם לא מצליח לספר את הסיפור שהיו רוצים להוציא החוצה, הוא לא משדר את המסר שהיו מעוניינים להעביר לעולם, הוא לא אסתטי ולא מעניין - ולכן מהווה גורם מכשיל או מעכב להצלחה.
הם מחליטים לפנות לאיש מקצוע שיעזור להם לפתור את הסוגיה ולטפל בה לא רק בצורה שטחית עם כמה בגדים חדשים, אלא בצורה עמוקה ויסודית יותר, שתשרת לא רק את המראה שלהם, אלא גם את המסר שעובר דרכו. פונים אלי אנשי עסקים צעירים ומבוגרים, אנשי קריירה מכל תחום אפשרי, צעירים, מבוגרים, נשואים ורווקים. גברים אמידים מאוד וגברים שחסכו תקופה ארוכה כדי לממש את הפרויקט

מעולם לא השתמשתי בשירותי סטיילינג אישי - איך מתגברים על אי הנעימות והמבוכה?

מגיעים אלי בעיקר גברים שמתמודדים עם קושי בכל הקשור לקניות והתאמות בגדים ועם רצון אמיתי למצוא פתרון אחת ולתמיד. השיחה הראשונית שלנו היא על קפה, מדברים, מכירים, אני מסבירה על כל שלב בתהליך ורק אז יוצאים לסבב קניות ומדידות. סטיילינג לגברים זה המומחיות שלי. יהיה כיף, אני מבטיחה

שיחת התאמה לפגישת סטיילינג

לשאלות, הרחבות, תיאום ציפיות, הכרות עם עולם הסטיילינג (או איתי), אתה מוזמן להשאיר פניה או להתקשר.

Follow Me

טופס יצירת קשר:

אושרת היא אשת מקצוע אינטליגנטית, אנליטית, מבינה עניין ומדברת בגובה העיניים - מה שחשוב בעיני בעיקר הוא שקיבלתי ממנה עצות שאני יכול ליישם בעצמי וגם למדתי רבות תוך כדי התהליך - היה תענוג

-

איתן שמיר

הייתי בטוח שאני יודע מה אני רוצה ללבוש עד שהגעתי לאושרת. היא הביאה אותי למראה כל כך טבעי ומתאים לי שבחיים לא הייתי חושב עליו בעצמי. היא גרמה לי להבין מה מיוחד בי ומה הסיפור שאני מספר ועכשיו כשיש לי מלתחה חדשה, אני יכול להרגיש חופשי להתנסות ולזרום עם כל שילוב אפשרי. רק נשאר לפתוח את הארון ולהתחיל להנות.

-

בר לילוס

פעם הייתי מתייעץ עם חברה שלי, אבל כשהיא ראתה מה אושרת קנתה היא אמרה שאין מצב שהיא היתה מצליחה להתאים לי דברים כאלו

-

תמיר בשקין

ביום אחד מדהים אושרת הצליחה בהכול. ללמד אותי, להתאים לי לבוש שמתאים לכל מצב וסיטואציה וגם שאהנה מכל התהליך

-

יונתן ביטן

לא יאמן עד כמה פגישה עם מקצוענית... כמו אושרת יכולה לשנות ולהשפיע

-

אלון לוי

חוויה שאין דומה לה, הפעם הראשונה שלבשתי משהו שקניתי במהלך מסע הקניות. הייתה הצלחה כבירה מאד נהניתי

-

יורי קורטצקי

הרגשתי שכל הפריטים שאושרת סייעה לי ... לקנות היו מדויקים, עמדו בתקציב, החמיאו לי והיו פשוט שווים. זו הפעם הראשונה שלקחתי סטייליסטית וזו הייתה פשוט חוויה אפקטיבית - נשבע שהיא אפילו חסכה לי כסף

-

נאור נרקיס

מקצועית בטירוף. דואגת להעשיר את הידע ברמות מדהימות !בשילוב של יצירת חווית קניה כיפית אני כבר יודע שלא אראה אותו דבר אחרי היום

-

איתי דרעי

לגבר שרוצה להראות טוב, אבל לא מכיר את הדרך הנכונה לשם.

סטיילינג אישי

תן לי להוביל את המראה שלך למקום חדש

שירות הסטיילינג האישי שלי הוא מפגש ממוקד, עמוק ויחיד במינו, בו המראה החיצוני שלך יטופל מכל צד אפשרי - החל מקניית פריטי לבוש חדשים ועד ליעוץ בנושאי תספורת, סידור זקן וטיפוח כללי.
יחד, ננסח את המראה שלך מחדש. ניקח בחשבון את כל הפרמטרים המאפיינים את האישיות שלך, את סדר היום שלך, השאיפות והמטרות המנחות את העולם הפנימי שלך ונעשה כל מה שצריך כדי לוודא שבסוף הסשן שלנו המראה שלך ידע לספר מי אתה בצורה הכי מעניינת שיש, עם הרבה סטייל, כך שתראה הכי טוב שאי פעם נראית!

"או שיש לי את זה, או שאין לי את זה"

נכון. חוש סטייל הוא לרוב מתנה מפנקת שקיבלת בחבילת הגנים שירשת, אבל אסתטיקה נכונה – אפשר וכדאי לתרגל. לכן, הניסיון להסתכל בתמונות של דוגמנים בפינטרסט ולחקות אותם – לרוב ייפול, כי לא תצליח להחזיק את המראה שמלכתחילה לא היה שלך!

בפגישה איתי, נבין מה המראה שלך צריך לספר, איפה נמצאות נקודות הכוח שלך ואיך נוכל לתת להן עוד כוח, כדי שייווצר אופי למראה שלך – שיגרום לכל מי שמסתכל עליך, להתעכב עליך עוד שניה.

בעלת פוסט דוקטורט בהתמודדות המין הגברי עם מרכזי קניות סגורים

עכשיו ברצינות, בשנים האחרונות אני עוסקת בעולמות הסטיילינג לגברים, לאורך הדרך פגשתי (כמעט) את כל סוגי הלקוחות, ראיתי מקרוב את המבוכה שלהם בתחילת הפגישה, את ההתרגשות המהוססת, את הצורך שלהם לדעת שאני יודעת [שגברים אוהבים רק פריטי לבוש נוחים, כאלה שהם ירגישו בהם הם עצמם - לא בתחפושת, וגם, שממש לא בא להם להתחיל לחפש איתי בגדים, או לומר לי מה דעתם, או מה הם מעדיפים מבין כל האופציות] ולמדתי לזהות את הסיפוק הגדול שמציף אותם כשאני מכריזה שהסשן שלנו הגיע לסיומו.

פוביית קניות זאת כבר לא סיבה לוותר על השדרוג שלך.

תן לי להוביל אותך למקום המרגש הזה.

₪2,300

מפגש של 6 שעות

לא כולל מע״מ

סשן מלא

₪3,950

מפגש של 6 שעות

 + 

מינוי שנתי לתחזוקה ועדכון מלתחה

[מה זה מינוי שנתי? ובכן - שני לוחות דיגיטליים הנשלחים ללקוח אחת לחודשיים במטרה לשמור על תחזוקה ועדכון שוטף של המלתחה. הלוחות מכילים שתי מערכות לבוש מלאות המותאמות לפרופיל האישי של הלקוח עם לינקים לרכישה אונליין].

לא כולל מע״מ

סשן מלא +

מסלולים
ועלויות

ההשקעה שלך בפגישה שלנו היא השלב הראשון בדרך המרגשת לגלות את הגרסה הכי טובה של עצמך. 

 

בכל סשן אני מיישמת את השיטה הייחודית שלי לדיוק המראה שלך, ההבדל בין הסשנים הוא אורך הפגישה ובהתאם לכך גם גודל המלתחה שיוצאים איתה.

 

גודל המלתחה הוא קריטי ליצירת שינוי אמיתי בשגרת הלבוש ובסגנון האישי החדש שתאמץ לעצמך.

 

ככל שהמלתחה שלך תהיה מגוונת יותר, היא תעניין יותר ויהיה לך קל יותר ליצר הופעות לכל סיטואציה בחיים שלך.

שיחת התאמה לפגישת סטיילינג

שיחת התאמה לפגישת סטיילינג

₪1,750

מפגש של 4 שעות

לא כולל מע״מ

סשן בסיסי

איך זה עובד?

השאלון

השאלון מאפשר לי להגיע לפגישה שלנו מוכנה ומכוונת. שאלות בנושא אורח החיים שלך, שגרת הלבוש, יעדים ושאיפות הן רק חלק מפסיפס שלם שאותו אני מנסה להרכיב לעצמי לפני הפגישה איתך. תשובות מפורטות וכנות יבטיחו רמת מוכנות גבוהה (של שנינו) וסשן איכותי ויעיל יותר.

P1

המלתחה

המומחיות שלי היא בתכנון מלתחה לגברים שתבטא את האישיות שלך ותיקח את המראה הגברי שלך כמה צעדים קדימה. השאלון שתמלא יעזור לי לדייק שם ולייצור מלתחה מותאמת לסגנון האישי שלך, עדכנית, מחמיאה, עם המון סטייל גברי ועם פריטי לבוש שלא דומים לשום דבר שקנית בעבר – שיהפכו את שגרת הלבוש שלך לדבר כייפי ומרגש.

P1

הפגישה

שירות הסטיילינג האישי שלי ניתן בפגישה אחת מרוכזת. נתחיל את הפגישה בשיחה, עם קפה טוב. נכיר וננסה לדייק את הסגנון שהגדרתי לך ואת מהלך הסשן שלנו.

תספר לי על הטעם האישי שלך, נדבר על הארון הפרטי וסגנון הלבוש שלך, נתאם ציפיות בנוגע למטרות שלך מהיום שלנו. נבחן האם יש מקום לשינוי בכל הקשור לפנים שלך (שיער, זקן, משקפיים וכד') ואם כן – אתן לך את ההדרכה המתאימה לכך.

השופינג

החלק העיקרי בפגישה הוא השופינג. נבקר בחנויות שבחרתי עבורך שייתכן וביקרת בהם בעבר, או כאלה שאפילו לא ידעת על קיומן.

נאסוף ונמדוד את הפריטים שבחרתי עבורך (תראה בעצמך מה כל פריט לבוש עושה למראה שלך), נלמד איך 'להחזיק' בגדים, אילו צבעים וגזרות עושים טוב למראה שלך. נתרגל יצירת שילובים מעניינים ונלמד איך מתחזקים ומחדשים את המלתחה גם בלי סטייליסטית אישית.

הליווי

חזרת הבייתה ולא ידעת את נפשך מרוב כל הטוב הזה, אבל אתה מרגיש שאתה צריך חיזוק? יש לך ממני חודש לווי מתנה!
תוכל להתייעץ, לשלוח תמונות ולקבל חוות דעת, הסבר או המלצה. זהו שלב חשוב ביותר בתהליך בו אתה לומד 'לשחק' עם כל מה שקנינו ולהבין מה כל שילוב עושה למראה שלך.

P1

המלצות

המלצות

שאלות ותשובות

שאלות ותשובות

איך זה עובד?

איך זה עובד?

מסלולים ועלויות

מסלולים ועלויות

הפנייה נישלחה בהצלחה
לחזור אליך?

לברור פרטים נוספים, השאר פניה או התקשר.

bottom of page